Inmueble / Barcelona

C/ Soletat 11 Barri Soletat

JUDICIAL EN VÍA DE APREMIOPortal BOE
Celebrándose

C/ Soletat 11 Barri Soletat

Inicio: 28/04/26
Cierre: 18/05/26
Igualada, Barcelona

Vista de Calle no disponible en esta zona

Ficha OficialCatastro

Referencia Catastral

5040235CG8054S0001AE

Valor Subasta

377.295,6 €

Valor Tasación

377.295,6 €

Valor Reclamado

87.428,87 €

Depósito Mínimo

18.864,78 €

Descripción

DESCRIPCIÓN DE LA FINCA HIPOTECADA: URBANA.- CASA amb el seu pati i un cobert que abans era paller amb estable al darrera de la amteixa, situada a aquesta ciutat d'Igualada, al carrer i barri de la Soledat, 11.

IA Intelligence
MundoScore™4.5/10

Análisis de Oportunidad

"Alto riesgo por ocupación y cargas; potencial si se investiga."

C/ Soletat 11 Barri Soletat en Igualada | MundoSubastas.es